Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Strona główna » Opinie

Łukasz

Łuszczyca w moim przypadku była następstwem grzybicy i zakażenia bakteryjnego skóry. Z racji stanów zapalnych, lekarz przepisał mi środki miejscowe. Niezbędne było stosowanie wysokiej jakości pielęgnacji. Z polecenia dermatologa zacząłem szukać naturalnych preparatów, zdecydowałem się na zestaw Psorisel. To produkty o skutecznym, szybkim i bezpiecznym działaniu. Doskonale złagodziły objawy choroby i przyspieszyły leczenie.

Natalia

To kosmetyki, które mogę polecić każdemu. Są skuteczne, bezpieczne i co najważniejsze naturalne. Byłam zaskoczona ich szybkim działaniem i składem, w którym znalazły się oleje i wyciągi roślinne. Psorisel nie tylko działa na objawy łuszczycy, ale dodatkowo pielęgnuje podrażnioną skórę.

Grzegorz

Kolega polecił mi kosmetyki Psorisel. Byłem pozytywnie zaskoczony! Emisja łuszczycy przebiegła praktycznie niezauważalnie i łagodnie. Farmacia Verde opinia na temat Psorisela powinna obiec cały kraj – te dermokosmetyki są super!

Justyna

Psorisel to dermokosmetyki, które mogę polecić każdemu, kto boryka się z problemem łuszczycy. Stosowane kompleksowo nie tylko łagodzą objawy choroby, ale przede wszystkim odczuwalnie przyspieszają leczenie. Skóra nie jest zaogniona i nie łuszczy się w takich ilościach, jak przed aplikacją kosmetyków.

Anna

Zestaw Psorisel polecił mi dermatolog dodatkowo, do leczenia, w celu załagodzenia łuszczycy na głowie. Kosmetyki włączyłam do leczenia w ostrej fazie choroby, co poskutkowało złagodzeniem objawów. Moja skóra przestała się łuszczyć w nadmiarze, a podrażnienia zniknęły po 2 tygodniach stosowania preparatów.

Paweł

Zdecydowałem się na preparaty Psorisel, kiedy łuszczyca zaczęła obejmować coraz większe partie na moim ciele, również skóry głowy. Problem stał się nie tylko nieestetyczny, ale uciążliwy w codziennym życiu. Dermokosmetyki potraktowałem, jako uzupełnienie terapii przepisanej przez lekarza. Już po kilku aplikacjach, przyniosły odczuwalną ulgę i złagodziły widoczność zmian łuszczycowych. Moja opinia o kosmetykach Farmacia Verde jest jak najbardziej pozytywna.

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊