Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Psorisel

Strona główna » O Psorisel

Dermokosmetyki Psorisel powstały z myślą o potrzebach skóry borykającej się z problemem łuszczycy. To odpowiedź dla najbardziej wymagających klientów, stawiających na wysokiej jakości, wartościowe i kompleksowo działające produkty. Formuła każdego z produktów powstała w oparciu o moc substancji naturalnych. Długofalowe i efektywne działanie, Psorisel zawdzięcza starannie dobranym składnikom aktywnym, które tworzą olejki, wyciągi i ekstrakty roślinne. Przebadane i testowane z powodzeniem mogą być stosowane również przed posiadaczy skór wrażliwych i alergicznych. Producentem oraz dystrybutorem kosmetyków Psorisel jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, funkcjonujące na rynku od 2015 roku.

Aktywną moc czerpiemy z natury

Wierzymy, że to, co najlepsze i najbardziej wartościowe dla zdrowia i kondycji naszej skóry pochodzi z natury. Dlatego dermokosmetyki Psorisel zostały stworzone z kompozycji substancji naturalnych. Każdy z poszczególnych komponentów został podany w bezpiecznej dla skóry dawce i stężeniu. Dzięki czemu formuła kosmetyków Psorisel wykazuje aktywne działanie już od pierwszych aplikacji.

Opinia dermatologów na temat dermokosmetyków Psorisel

Marta Bożenda - kosmetologZestaw dermokosmetyków Psorisel to produkty dedykowane do skóry borykającej się z problemem łuszczycy. Jej potrzeby są szczególne, dlatego dobór właściwych preparatów jest kluczowy przy pielęgnacji i wspomaganiu leczenia. Formuły Psorisel są bogate w cenne substancje czynne. Włączone do codziennej rutyny szybko i skutecznie złagodzą objawy łuszczycy i zapobiegną ich nawrotom. Starannie dobrana kompozycja składników nie tylko przynosi ulgę, ale dogłębnie pielęgnuje skórę, by ta z każdym dniem stawała się coraz mocniejsza i zdrowszamówi Marta Bożenda, kosmetolog w Clinica Cosmetologica.

Bez szkodliwej chemii

Formuły preparatów Psorisel są wolne od zbędnych substancji chemicznych. Zdrowa skóra i jej kondycja jest dla nas priorytetem, dlatego nie chcemy narażać jej na działania niepożądane wynikające z obecności substancji chemicznych. Mogą one zaogniać zmiany, nasilać przesuszenie i łuszczenie.

Verdelab-ikonaTworząc dermokosmetyki Psorisel wybraliśmy substancje efektywnie działające na problem łuszczycy i wspierające skórę w powrocie do zdrowia. W składzie znajdziemy wartościowe wyciągi roślinne i koktajle witaminowe. Każdy z preparatów zawiera ekologiczny konserwant, którego bezpieczeństwo potwierdza ECO-CERTmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Tworzymy z poszanowaniem dla środowiska naturalnego i zwierząt

Każdy z produktów Psorisel został opracowany i stworzony z poszanowaniem życia zwierząt i ekosystemu, w którym żyją. Nie testowaliśmy i nie testujemy na zwierzętach. Całkowicie sprzeciwiamy się tego typu praktykom.

Dołącz do grona fanów i zadowolonych klientów

Dermokosmetyki Psorisel to najlepszy prezent, który możesz podarować swojej skórze. Nie działają powierzchownie i nie dają złudnych efektów, a efektywnie wspierają skórę w powrocie do zdrowia, dodatkowo pielęgnując ją każdego dnia. Rekomendowane przez specjalistów i doceniane przez tysiące zadowolonych klientów, dermokosmetyki Psorisel powinny zagościć również w Twojej codziennej pielęgnacji. Wybierz doskonałą, udowodnioną badaniami skuteczność i bezpieczeństwo. Wspieraj swoją skórę w odnowie i daj się zaskoczyć jakością Psorisel!

Opinie o Psorisel - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊